Ozonowanie Warszawa

Ozonowanie to usługa, która z roku na rok staje się coraz popularniejsza wśród Klientów prywatnych oraz biznesowych. Wszystko dzięki niezwykłej funkcjonalności związanej z wykorzystywaniem tej metody dezynfekcji. Tak naprawdę, może ona być stosowana w wielu różnych sytuacjach, bez względu na wielkość budynku czy sposób jego zagospodarowania. Coraz więcej osób, nie tylko specjalistów, zaczyna zauważać zalety stosowania ozonu oraz jego przewagę np. nad chlorem. 

 

Wszystkie osoby zainteresowane profesjonalną usługą ozonowania w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferta Cleanpest jest bardzo rozbudowana (odnosi się zarówno do mieszkań, pomieszczeń służbowych, jak i innych wnętrz), a do wykonywanych zleceń podchodzimy w sposób kompleksowy – zapewniamy nowoczesny sprzęt, fachową obsługę, a także wykonanie zadania od a do z. 

 

Zapraszamy do telefonicznego kontaktu z naszym przedstawicielem, wysyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie, a także do osobistej wizyty w naszym biurze.

Kontakt

Co to jest ozonowanie?

Najprostsza definicja tego pojęcia stanowi, że ozonowanie jest procesem utleniania. Z praktycznego punktu widzenia jest to po prostu rozpylanie ozonu w danym pomieszczeniu. W przypadku dezynfekcji wody mamy do czynienia z mieszaniem cząsteczek tego gazu z płynem, co pozwala na uzdatnianie wody w specjalnych zbiornikach. 

Kluczowe są tutaj właściwości samego gazu. Ma on bowiem wiele zastosowań właśnie ze względu na liczne korzyści, które jesteśmy w stanie osiągnąć. Podczas jego rozkładu uwalnia się cząsteczka tlenu, która łącząc się z cząsteczkami niepożądanych substancji, niszczy je i dezynfekuje tym samym mieszkanie (lub inny rodzaj wnętrza). 

W wyniku ozonowania w pomieszczeniu pozostaje świeża woń (określana jako zapach po burzy), a powietrze jest wolne od wszelkich drobnoustrojów oraz niepożądanych substancji. Do jego wykonania niezbędny jest specjalny generator, ponieważ cały proces musi się dokonać we wnętrzu, które ma być odkażane.

Kiedy się go wykorzystuje?

Właściwości ozonu mogą być przydatne w wielu różnych sytuacjach. W szczególności można tu wymienić:

 • Dezynfekcję i sterylizację wnętrz oraz obecnych w pokojach przedmiotów,
 • Niszczenie bakterii, wirusów, roztoczy oraz wszelkiego rodzaju mikroorganizmów czy alergenów,
 • Usuwanie nieprzyjemnych i bardzo intensywnych zapachów, pochodzących od dymu tytoniowego, stęchlizny, pleśni, obecności zwierząt i tym podobnych,
 • Niszczenie grzybów i pleśni (a także zapachów z nimi związanych), pojawiających się w mieszkaniach zarówno w związku z wadami danego budynku, brakiem należytej dbałości, jak i zalaniem (powodzią),
 • Czyszczenie i odkażanie elementów klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń.

Ozonowanie może być również z powodzeniem stosowane do dezynfekcji pojazdów oraz innych obiektów, które wymagają pozbycia się odoru lub niepożądanych substancji/mikroorganizmów. 

Dodatkowo jest często wykorzystywane do uzdatniania wody w miejskich przedsiębiorstwach. Nasza oferta skupia się jednak na ozonowaniu mieszkań w Warszawie oraz innych pomieszczeń (w tym firmowych), w przypadku których używamy specjalnych generatorów.

Ozonowanie pomieszczeń

W Cleanpest świadczymy różnorodne usługi z zakresu czyszczenia i przywracania wnętrz do stanu całkowitej użyteczności. Zapewniamy m.in. profesjonalne oczyszczanie:

 • Mieszkania,
 • Biura,
 • Lokalu,
 • Budynków użytkowych,
 • Piwnicy,
 • Wnętrz przemysłowych.

To jednak tylko niektóre przykłady. Pełnię naszych możliwości możesz poznać, kontaktując się z nami i przedstawiając swoje wymagania dotyczące usługi ozonowania. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oczyszczaniu pomieszczeń w warszawskich biurach, domach, mieszkaniach i innych. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne generatory ozonu, których moc jest dostosowana do wielkości danego budynku oraz potrzeb związanych z konkretną sytuacją. Naturalnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i dostosowujemy naszą ofertę do ich wymagań i oczekiwań.

Zalety współpracy z Cleanpest

 

Podejmując współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na sprawne wykonanie usługi ozonowana w Warszawie. To jednak nie wszystko. Dajemy Ci pewność, że nasze działania są w pełni profesjonalne, a zajmują się nimi wykwalifikowani specjaliści, znający się na szczegółach samego zabiegu. Zapewniamy również merytoryczne wsparcie w trakcie ustalania szczegółów usługi. Do zleceń podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy ostateczny kształt proponowanych rozwiązań do potrzeb Klientów. 

Ozonowanie wykonane przez specjalistyczną firmę, taką jak Cleanpest pozwala na trwałą i dokładną dezynfekcję oraz zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym w oczyszczanych pomieszczeniach. Fachowe podejście oraz szeroki zakres usług to główne atuty korzystania z naszej pomocy.

Skuteczny sposób na pozbycie się wirusów

 

Ozonowanie, jako jedna z metod dezynfekcji mieszkań, biur (i nie tylko), doskonale nadaje się do zabezpieczania powierzchni przed obecnością różnych bakterii i wirusów, w tym koronawirusa 2019-nCoV, obecnego niemal na całym świecie. Regularne ozonowanie, zwłaszcza wnętrz służbowych, przez które przewija się wiele osób, stanowi jeden ze sposobów na zapewnienie pracownikom bezpieczeństwa oraz minimalizację ryzyka zakażenia.

Dzięki swoim właściwościom antywirusowym ozonowanie zyskuje w ostatnim czasie na popularności wśród Warszawiaków. Jeżeli chcesz ochronić swoich pracowników, wspólników, bliskich i inne osoby narażone na kontakt z niezabezpieczonymi powierzchniami, pomyśl koniecznie o sterylizacji pomieszczeń w Twojej firmie, zakładzie lub domu z wykorzystaniem ozonowania. Polecamy w tym zakresie swoje usługi.

Usługa w rękach specjalistów

W przypadku ozonowania (inaczej niż przy niektórych formach dezynfekcji), do jego wykonania konieczna jest specjalistyczna wiedza. Generatory ozonu to urządzenia, które trzeba umieć obsługiwać, ale to nie jest jeszcze najważniejsza kwestia. Profesjonalne firmy zapewniają swoim pracownikom niezbędny sprzęt. Sam gaz jest niebezpieczny dla zdrowia i życia ludzi i dopiero po jego ulotnieniu się – rozpadzie (który trwa do około 2 godzin) – można powrócić do normalnego życia w danych wnętrzach. Ma to szczególne znaczenie w przypadku mieszkań, które muszą być cały czas dostępne dla swoich użytkowników.

 

Podczas całego procesu konieczny jest strój, maski ochronne, a także wiedza o samym procesie i właściwościach maszyn wykorzystywanych do jego przeprowadzenia. To wszystko zapewnia jedynie profesjonalna, wyspecjalizowana firma.

Ozonowanie mieszkań i innych wnętrz w Warszawie

 

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do skontaktowania się z nami i omówienia wszelkich niezbędnych szczegółów. Ozonowanie to bardzo przydatna technika, która może pozwolić na całkowite odkażenie pomieszczeń w Twoim domu, zakładzie czy innym miejscu. Do tego dochodzi oczyszczenie przedmiotów znajdujących się w danym wnętrzu. W odróżnieniu od wszelkich sposobów, korzystających z oprysków czy ręcznego czyszczenia, ozonowanie działa na całej powierzchni i chroni również trudno dostępne miejsca. To daje ogromną przewagę i uzasadnia wzrost popularności tej usługi wśród naszych klientów.

Jeżeli potrzebujesz tego typu oczyszczania na terenie Warszawy, czekamy na Ciebie w naszym biurze. Wszystkie szczegóły możemy również ustalić telefonicznie lub mailowo. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, czy ta technika sprawdzi się w Twoim przypadku, polecamy rozmowę z naszym pracownikiem, który odpowie na wszelkie pytania i rozwieje potencjalne wątpliwości. Postaw na profesjonalizm i wybierz ozonowanie z Cleanpest!