Zwalczanie kretów Warszawa

Krety to zwierzęta niepozorne i być może wyglądające dość niewinnie, jednak bardzo często są szkodnikami, które potrafią przysporzyć wiele problemów na działce lub w przydomowym ogródku. Na szczęście istnieje wiele sposobów na skuteczne pozbycie się tego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy kompleksową usługę zwalczania kretów w Warszawie. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, napisać wiadomość poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub odwiedzić nasze warszawskie biuro.

 

Kontakt

Szkodliwość tych niepozornych ssaków

Podstawowe problemy związane z obecnością kretów w ogródku wynikają z rycia przez nie podziemnych tuneli oraz tworzenia kopców, które nie tylko psują estetykę trawnika, ale mogą również uszkadzać kwiaty, sadzonki lub uprawy na działce. Dodatkowo mogą stworzyć nawet kilkadziesiąt takich kopców dziennie! Obecność nawet jednego kreta na własnym terenie może być zatem bardzo uciążliwa.

Kolejną kwestią jest fakt zjadania przez te szkodniki dżdżownic, które są niezwykle pożyteczne i odpowiadają za spulchnianie gleby, jej napowietrzanie, a także nawożenie. Mogą więc nie tylko fizycznie zniszczyć uprawy, ale też zubożyć glebę poprzez usuwanie tych ważnych dla każdego działkowca (lub ogrodnika) zwierząt.

Zwalczanie kretów z Cleanpest

W Cleanpest oferujemy profesjonalne pozbywanie się tych gryzoni ze wszystkich terenów, na których są niepożądane. Wykorzystujemy do tego celu dwa sposoby:

  • Środki chemiczne – mają za zadanie zabić szkodniki. Dozwolone jest to wyłącznie w niektórych sytuacjach – kiedy te podziemne ssaki stanowią znaczący problem, a teren prywatny jest ogrodzony. 
  • Pułapki – w przypadku użycia tych urządzeń, krety nie ponoszą żadnego uszczerbku. Następnie są wywożone w bezpieczne miejsce, w którym mogą żyć bez przeszkód, nie powodując żadnych kłopotów. 

Wybór sposobu zwalczania kretów zależy od wielu czynników – w tym decyzji samego Klienta. Z racji swojego doświadczenia, wiemy doskonale, jakie rozwiązania sprawdzają się w konkretnych przypadkach. Dzięki temu potrafimy dobrać najskuteczniejszą drogę do pozbycia się szkodników na dobre.

Korzyści z naszej usługi

Największą zaletą korzystania z usług firm zewnętrznych do zwalczania szkodników, takich jak Cleanpest, jest fakt, że zapewniają one wysoką skuteczność prowadzonych działań. Samodzielne polowanie na szkodnika może okazać się jedynie stratą czasu i pieniędzy. Na rynku dostępne są dziesiątki, a nawet setki produktów, środków, odstraszaczy i pułapek, które niekoniecznie spełniają swoją rolę, a czasem wymagają wiedzy i doświadczenia, żeby ich użycie okazało się skuteczne.

Kolejną zaletą wyboru usługi zwalczania kretów w Warszawie jest możliwość dostosowania metody do danego terenu oraz rodzaju zaistniałych szkód. Możemy usunąć niechciane zwierzęta całkowicie bezpiecznie i nieinwazyjnie, bez stosowania środków trujących. Takie działanie w żadnym razie nie jest mniej skutecznie, a w określonych sytuacjach może sprawdzić się znacznie lepiej.

Zwalczanie kretów w Warszawie

 

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy profesjonalne zwalczanie kretów z posesji zarówno prywatnych, jak i firmowych. Wykorzystujemy przy tym nowoczesne środki do pozbycia się niechcianych intruzów, w tym nieinwazyjne pułapki. Wszystkie szczegóły usługi ustalamy indywidualnie, a ostateczną ofertę dostosowujemy do potrzeb Klienta. 

Do skorzystania z oferty zachęcamy w szczególności mieszkańców Warszawy. Jest to główny obszar naszej działalności, gdzie również posiadamy swoje biuro.