Usuwanie zapachów Warszawa

Nieprzyjemna woń może stanowić bardzo duży problem dla mieszkańców budynków lub użytkowników pojazdów, w których doszło do jej powstania. Niezależnie jednak od jej intensywności i pochodzenia, istnieje możliwość całkowitego pozbycia się problemów. Usuwanie zapachów to niezwykle przydatna usługa, która może pomóc raz na zawsze rozprawić się z niepożądanym odorem. 

 

Polecamy w tym zakresie swoje usługi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub do wizyty w naszym biurze w Warszawie.

 

Kontakt

Usuwanie zapachów – kiedy okazuje się niezbędne?

Usuwanie intensywnych zapachów może być przydatne w wielu różnych sytuacjach – zarówno codziennych, jak i związanych z koniecznością dezynfekcji całego mieszkania. Chodzi tu oczywiście w głównej mierze o mocno nieprzyjemne aromaty, których nie da się pozbyć w standardowy sposób, poprzez wietrzenie, używanie odświeżaczy, czy inne tego rodzaju działania. 

Dotkliwe i nieprzyjemne zapachy, które da się usunąć wyłącznie, stosując profesjonalne środki, mogą powstać w wyniku:

 • pożaru,
 • powodzi,
 • obecności zwłok.

W wymienionych przypadkach nieprzyjemnej woni często towarzyszy obecność bakterii, grzybów i pleśni, które mogą być bardzo szkodliwe dla ludzi. Usuwanie zapachu przy wykorzystaniu ozonowania pozwala pozbyć się również tych niepożądanych mikroorganizmów.

Intensywne i nieprzyjemne aromaty  mogą również powstać w wyniku mniej niecodziennych wydarzeń. Można tu wymienić w szczególności woń:

 • jedzenia, pojawiającą się w wyniku gotowania,
 • farb, lakierów, klejów, powstającą podczas remontów,
 • dymu papierosowego,
 • zwierząt, żyjących w danych pomieszczeniach,
 • potu, pozostałych woni związanych z obecnością ludzi w danym miejscu.

Jeżeli standardowe metody pozbycia się wymienionych zapachów zawodzą, pozostaje skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się ich likwidacją.

Nasza oferta usuwania zapachów w Warszawie

W Cleanpest zajmujemy się szeregiem usług związanych ze sprzątaniem, dezynfekcją oraz ogólnie pojętym utrzymaniem i przywracaniem czystości w budynkach i pomieszczeniach. Usuwanie zapachów w Warszawie to również istotny punkt w naszej ofercie. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesne metody i profesjonalne technologie, z których najważniejszą jest ozonowanie.

Co istotne, zajmujemy się zwalczaniem nieprzyjemnych zapachów, niezależnie od ich rodzaju i pochodzenia. Do każdej sytuacji indywidualnie dobieramy środki i techniki, tak aby działanie było w pełni skuteczne i pozostawiło pomieszczenia w doskonałym stanie. W naszej ofercie znajduje się zarówno zlikwidowanie niebezpiecznych aromatów związanych z obecnością bakterii, wirusów oraz innych organizmów, jak i nieprzyjemnych woni pojawiających się w standardowych sytuacjach.

  Profesjonalne usuwanie woni z Cleanpest

   

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dotyczącą usuwania zapachów w Warszawie i nie tylko. Wszystkie zainteresowane osoby mogą łatwo skontaktować się z naszym przedstawicielem, dzwoniąc pod numer telefonu podany w zakładce kontaktowej lub pisząc wiadomość poprzez formularz. Posiadamy również siedzibę w Warszawie, w której można umówić się z nami na spotkanie, w celu ustalenia szczegółów usługi.

  Jesteśmy specjalistyczną firmą, która w podejmowanych zleceniach wykorzystuje wyłącznie profesjonalne i sprawdzone środki. Zapewniamy skuteczność działania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.