Zabezpieczenie balkonu przed ptakami

Choć na łonie natury uwielbiamy je obserwować oraz słuchać ich odgłosów, ptaki mogą stanowić niemały kłopot dla właścicieli biur, budynków w przestrzeni publicznej, jak i domów czy mieszkań. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zabezpieczenia wszystkich narażonych miejsc przed obecnością niepożądanych, ptasich gości. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza oferta ochrony przed ptakami

W ramach zabezpieczenia balkonów, tarasów i pozostałych miejsc przed ptakami stosujemy m.in.:

  • Siatki ochronne,
  • Kolce na płaskie powierzchnie,
  • Ruchome pręty, uniemożliwiające usadowieniu się na danej powierzchni,
  • Specjalnie zaprojektowane poręcze.

Dlaczego obecność ptaków może być niepożądana?

Głównym kłopotem związanym z przebywaniem i zagnieżdżeniem się ptaków na balkonach, tarasach, kominach, ogrodzeniach i tym podobnych miejscach są pojawiające się odchody. Nie chodzi tu wyłącznie o kwestie czysto estetyczne. Zawarte w nich substancje mogą trwale zniszczyć elewację budynku, powierzchnię balkonu czy parapety w biurowych i domowych oknach. 

Zakładanie gniazd w takich miejscach może natomiast prowadzić do gromadzenia się szkodliwych mikroorganizmów oraz substancji niezdrowych dla człowieka. Dodatkowo obecność ptasiej rodziny może powodować hałas przeszkadzający w pracy i codziennym życiu. Ze względu na powyższe problemy wprowadziliśmy do oferty rozwiązania pomagające odstraszyć ptaki i zapobiec gromadzeniu się ich w niechcianych miejscach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią przedstawimy pełną ofertę i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Można również odwiedzić nasze biuro w Warszawie.

Zapraszamy do kontaktu