Zamgławianie Warszawa

Skuteczna dezynfekcja powierzchni to niezwykle ważne zadanie, które jest tym potrzebniejsze w trakcie rozprzestrzeniania się szkodliwych wirusów. Pomieszczenia, przez które przewija się wiele różnych osób (na przykład biura czy zakłady pracy) wymagają regularnego odkażania i kompleksowego podejścia do tematu. Z ratunkiem przychodzi w tej sytuacji zamgławianie. Jest to nowoczesna technika, która pozwala na dokładne i, co ważne, skuteczne pozbycie się problemu.

 

W Cleanpest zajmujemy się zamgławianiem na terenie Warszawy. Współpracujemy z klientami prywatnymi, jak i z właścicielami firm. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, a także do kontaktu z naszym przedstawicielem! Oferujemy możliwość rozmowy telefonicznej, ale również zachęcamy do pisania wiadomości mailowych czy korzystania z formularza kontaktowego. W odpowiedzi na zapytanie przygotujemy ofertę oraz wyjaśnimy wszystkie wątpliwe kwestie.

Kontakt

Co to jest zamgławianie?

Choć nazwa brzmi nieco enigmatycznie, zamgławianie jest tak naprawdę łatwym do zrozumienia procesem. Można porównać je do rozpylania w powietrzu dezynfekantu. W tym przypadku jednak jego cząsteczki są na tyle małe, że tworzą mgiełkę, która obejmuje wszystkie przedmioty, powierzchnie i dostaje się do najmniejszych zagłębień. 

Operacji dokonuje się przy wykorzystaniu specjalistycznych wytwornic. Istnieją różne ich rodzaje, z których główne generują:

Aerozole dyfuzorowe
Aerozole gorące
Aerozole zimne

Nie czas i miejsce na szczegółowy techniczny opis poszczególnych rozwiązań, jednak warto zaznaczyć, że w Cleanpest korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, które są związane z ostatnim z wymienionych rodzajów mgiełki – aerozolu. Wszystko przy wykorzystaniu profesjonalnych zamgławiaczy ULV.

Zamgławianie z wykorzystaniem Virusolve+

Podczas dezynfekcji wnętrz wskazanych przez Klientów korzystamy ze sprawdzonych środków. Jednym z nich jest właśnie Virusolve+. To preparat, który skutecznie likwiduje wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, oraz inne mikroorganizmy i drobnoustroje chorobotwórcze. Ma wszechstronne działanie, dzięki czemu jest uniwersalnym środkiem. Co ważne, w kontekście przedstawionej oferty, nadaje się do stosowania z nowoczesnymi zamgławiarkami, które odpowiadają za jego rozpylenie i dokładne rozprowadzenie po danym pomieszczeniu. Jak to działa?

Sercem urządzenia jest dmuchawa napędzana silnikiem, która poprzez system specjalnych dysz doprowadza do rozpylenia substancji znajdującej się w zbiorniku cieczy roboczej. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych można uzyskać wielkość cząsteczek w granicach 20-50 μm (mikrometra).

Drobna mgiełka utworzona z rozpylonego, skoncentrowanego preparatu Virusolve+ doskonale obejmuje każde miejsce w danym pomieszczeniu. Z tego powodu zamgławianie doskonale sprawdza się w przypadku odkażania kanałów wentylacyjnych czy innych, trudno dostępnych miejsc.

Gdzie skorzystać z odkażania mgłą?

Ten rodzaj odkażania sprawdza się tak naprawdę w większości zamkniętych przestrzeni wymagających skutecznej dezynfekcji. Najczęściej zdarza się nam odkażać w ten sposób:

 • Sale szpitalne,
 • Karetki,
 • Specjalistyczne gabinety,
 • Pomieszczenia przemysłowe,
 • Laboratoria,
 • Biura,
 • Lokale usługowe,
 • Restauracje i lokale gastronomiczne,
 • Pomieszczenia mieszkalne, pokoje w domach jednorodzinnych.
 • Samochody.

To tylko przykładowa lista, obrazująca potencjał drzemiący w zabiegu zamgławiania. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowego odkażenia wszystkich powierzchni i przedmiotów znajdujących się w danym wnętrzu, będzie to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, a także Twoich pracowników, wspólników, bliskich oraz wszystkich innych osób, które będą przebywać w danych pomieszczeniach.

Cleanpest – dlaczego warto?

Zajmujemy się profesjonalnym odkażaniem różnego rodzaju pomieszczeń w Warszawie. To jeden z ważniejszych punktów naszej oferty. Współpraca z nami to:

 • Specjalistyczny sprzęt,
 • Wyszkolona kadra pracowników,
 • Indywidualne podejście do Klienta,
 • Doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania,
 • Korzystanie ze skutecznych środków dezynfekujących,
 • Widza, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Znamy wszystkie zalety opisywanego zabiegu i potrafimy wykorzystać je w praktyce. Dzięki temu mamy stale rosnące grono zadowolonych Klientów. Co ważne, to Ty masz ostateczny wpływ na kształt usługi.

Profesjonalne zamgławianie w Warszawie

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czekamy na telefon pod numerem znajdującym się w zakładce kontaktowej. Możesz również wysłać maila lub napisać do nas poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Dodatkowo oferujemy tradycyjne spotkanie w naszej warszawskiej siedzibie. Wybór należy do Ciebie! 

Pamiętaj, że nasi pracownicy chętnie doradzą Tobie wybór najlepszej formy usługi, dopasowanej w pełni do pomieszczeń, które mają podlegać dezynfekcji. Nasze wskazówki poparte są wieloletnim doświadczeniem, a wiedzy zatrudnionych specjalistów jesteśmy całkowicie pewni. Sprawdź informacje o nas znajdujące się na stronie i wybierz najlepszą usługę na rynku!